Reference

10 let zkušeností v marketingu.

Stovky analýz, desítky spokojených klientů.

Prošel jsem si 3 různorodé marketingové agentury.

7 let na volné noze jako specialista online marketingu.

Založil jsem 3 úspěšné projekty jako podnikatel.

Vybudoval jsem od nuly hi-tech dílnu a slévárnu.

Případové studie

  1. Vybudování Hi-tech dílny od nuly
  2. Tvorba osobního freelance SEO webu

Reference

„Spolupráce s Danem byla velmi přínosná, zejména díky dobrým nápadům a tahu na bránu. Na každou dílčí část se dokáže dívat s nadhledem a v širších souvislostech, aby vše správně zapadlo a fungovalo jako celek. Velmi jsem oceňoval také schopnost přepínat mezi velmi analytickým smyslem pro detail a na druhé straně schopnost se vcítit do koncového zákazníka a uvažovat, jak se mu co nejlépe přiblížit. Jako CMO je nejen schopný stratég, ale také odborník na online marketing s dobrou znalostí veškerých potřebných nástrojů a jeho obsáhlé zkušenosti jako SEO konzultanta a Content specialisty, jen potvrzují jeho kvality.“

Radek Šilberský, Projekt manager

S Danem jsem spolupracoval na několika projektech. Vyniká kreativitou, nebojí se nových myšlenek. Líbilo se mi, jak si Dan stojí za svými názory. Ve víru náročných situací se může spolehnout na své pevné hodnoty.

Tomáš Kondr, Projekt manager

„S Danem jsme spolupracovali na spoustu projektech, jako marketing managera si ho vážím a vždy měl klienty na prvním místě. Jeho výsadou byla vždy komunikativnost a proklientský přístup, kdy nic nebylo problém zařídit.“

Petr Malec, SEO specialista

Danielův iniciativní přístup se tak často nevidí, a proto jej za něj musím ocenit. Svým zakázkám se věnuje vždy nad rámec nutného a záleží mu na dokonalosti. To je rozdíl, který dělá z průměrného vynikající. A přesně takový profesionál Daniel je.

Václav Bartoš, Senior product project manager

Moc děkuji za skvělou spolupráci na projektech firmy HEROLD. Danielova práce nám pomohla zvýšit relevantní návštěvnost z vyhledávačů seznam a google. Dokázal nám pomoci i zvýšit konverzní poměr našich elektronických obchodů. Rozhodně doporučuji pro spolupráci.

Jan Harsa, Jednatel Haxo.cz

Zbylé reference na Linkedinu.

 

Kontaktujte mně.