Reference

Mohl bych říct mnohé o svých zkušenostech, know how i o úspěšných projektech, na kterých jsem se podílel. Nejlepší ovšem bude, když mojí práci zhodnotí klienti a kolegové. Přečtěte si, co o mé práci říkají.

„S Danem jsme spolupracovali na optimalizaci našich stránek. Spolupráce byla bezproblémová a profesionální, Daniel často přicházel se zajímavými nápady, které byly nad rámec zakázky. A hlavně za něj mluví výsledky."
Dan nám pomáhal řešit SEO, Facebook a PPC reklamu. V době, kdy jsme s Danem spolupracovali, ve vyhledávačích jsme se zobrazovali na předních pozicích a nákupy v našem e-shopu se zvýšily.
"Dan je velmi dobrý marketing manager a profesionál, který myslí strategicky, ale nebojí se ani přiložit ruku k dílu. Je organizovaný, má velmi dobré znalosti marketingových nástrojů a práce s ním je příjemná."
"Dan je zapálený tvůrčí člověk – maker v pravém slova smyslu . Oceňuji jeho stálou potřebu hledat nové nápady, nové impulzy, nová řešení. Mohu doporučit spolupráci s Danem, protože je zodpovědný, pracovitý a dochvilný."
"Danielova práce nám pomohla zvýšit relevantní návštěvnost z vyhledávačů seznam a Google. Dokázal nám pomoci i zvýšit konverzní poměr našich elektronických obchodů. Rozhodně doporučuji pro spolupráci."
„Spolupráce s pane Gottwaldem naplnila moje očekávání. Už 14 dní od provedení změn, se moje stránky začaly objevovat na požadovaná klíčová slova a další týden jsem se už zobrazoval na prvních stránkách v obou vyhledávačích.
"Spolupráce s Danem byla produktivní a přínosná. Má dobré technické znalosti marketingu, široký přehled s přesahy, managerské dovednosti a tah na branku. Je to také fajn kolega, se kterým není problém zajít na pivo."
„S Danem spolupracuji prakticky už od té doby, co jsme se potkali v agentuře. Rád s ním spolupracuji, protože je spolehlivý, pracovitý, zapálený pro obor marketingu a snaží se vždy udělat maximum možného pro klienta."
"Spolupráce s Danem z pozice CMO byla velmi příjemná, protože jsem věděl, že se na něho mohu spolehnout a že nenechá nic nedořešeného. Jeho přístup je pragmatický a dokáže různé nápady zrealizovat v krátkém čase."
"Spolupráce s Danem byla velmi přínosná, zejména díky dobrým nápadům a tahu na bránu. Velmi jsem oceňoval schopnost přepínat mezi analytickým smyslem pro detail a na druhé straně schopnost se vcítit do koncového zákazníka."
"Spolupráci s Danem hodnotím pozitivně, protože Danova práce má výsledky - cíle dohodnuté s klienty se dařilo plnit. V průběhu času bylo navíc poznat, že Dan na sobě pracuje a rozšiřuje svůj odborný záběr i do dalších směrů."
"U spolupráce s Danem v oblasti SEO oceňuji, že je iniciativní, má analytický přístup, přichází s nápady a pracuje samostatně. Pomohl nám nastartovat blog na Home Institutu, díky tomu nám stále přibývají návštěvníci z vyhledávačů."
„Pana Gottwalda jsem oslovil, protože jsem chtěl zvýšit návštěvnost svého firemního webu. Pan Gottwald vypracoval podrobný návod, jak stránky upravit a následně vše i sám realizoval (včetně komunikace s vývojářskou firmou). Návštěvnost se zvýšila a rád bych dál ve spolupráci pokračoval, aby byly výsledky ještě lepší."
„S Danem jsme spolupracovali na optimalizaci našich stránek pro vyhledávače a následně navázali linkbuildingem. Spolupráce byla bezproblémová a profesionální, Daniel často přicházel se zajímavými nápady, které byly nad rámec zakázky. A hlavně za něj mluví výsledky, takže za nás určitě můžeme doporučit.“
„Práce Daniela Gottwalda je zdlouhavá a náročná, ale o to větší význam pro naši firmu má. Díky němu ve spolupráci s agenturou stoupáme v žebříčcích vyhledávačů.“
„Danielův iniciativní přístup se tak často nevidí. Svým zakázkám se věnuje vždy nad rámec nutného a záleží mu na dokonalosti. To je rozdíl, který dělá z průměrného vynikající.“

Spokojení klienti

Kontaktujte mně

Neváhejte mi napsat a domluvíme se konkrétně.

Daniel Gottwald