Služby

Vyberte si z následujících služeb, které nabízím. Dělám pouze ty činnosti, kterým skutečně rozumím a mám v nich praxi. Pokud byste potřebovali cokoliv nad tento rámec, není problém doporučit mé kolegy, se kterými dlouhodobě spolupracuji.

Audit webu

Analýza stávajícího stavu webu a návrh na zlepšení. Vylepšení SEO a UX webu.

Strategie marketingu

Zhodnocení současného marketingu a stanovení strategie. Komplexní posouzení.

AI služby

Nabízím školení AI, konzultace i pomoc s implementací AI nástrojů v praxi.

SEO & Content

Zvýšení organické návštěvnosti z vyhledávačů. První stránky ve vyhledávači Google.

Školení

Praktické školení SEO, content a AI služby v praxi. Jak předbněhnout konkurenci.

Konzultace

Poradenství v oblasti: Online marketing, webové stránky a branding.

Nabízím jen ty služby, kterým skutečně rozumím a mám v nich dlouholetou praxi. Vše vyzkoušené na vlastních úspěšných projektech."
Dan Gottwald
Marketing specialist, freelance

Popis služeb

Audit webu

Zhodnotím Váš web z hlediska optimalizace pro vyhledávače (SEO) i z pohledu uživatele (UX). Cílem je zjistit stávající stav a navrhnout postup na zlepšení.

Strategie marketingu

Vytvořím komplexní strategii, která zahrnuje posouzení produktu/služby, cílové skupiny, místa na trhu, konkurence a dosavadního marketingu. Návrh řešení, rozpočet a postup dalších kroků.

AI služby

Přemýšlíte o zavedení AI nástrojů do vaší firmy? Nebo se chcete jen jako jednotlivec zlepšit v praktickém používání AI nástrojů? Slyšíte všude kolem o tom, jak AI změní náš svět a nechcete, aby vám ujel vlak? Pak je nejvyšší čas začít používat AI v praxi. Rád Vám s tím pomůžu.

SEO & Content

Pokud potřebujete být vidět na prvních stránkách vyhledávačů na klíčová slova související s Vaší služnou/produktem. Mojí metodou je tvorba komplexního obsahu na web, který vyhledávače ocení.

Konzultace

Potřebujete poradenství ohledně online marketingu a nechcete se hned pouštět do analýzy? Rád Vám poradím, doporučím, nebo zajistím supervizi a oponenturu (v případě že již marketing děláte a nejste si jisti výsledkem).

 

"Co mi jde úplně nejlíp? Vytvořit analýzu, navrhnout úpravy a poté vše realizovat do praxe. Ať už se jedná o SEO či AI nástroje."
Dan Gottwald
Marketing specialist, freelance

Spokojení klienti

Kontaktujte mně

Neváhejte mi napsat a domluvíme se konkrétně.

Daniel Gottwald