Remini: Vytvořte si vlastní AI foto

Taky se vám líbí takové ty upravené AI fotky, které z vás udělají např. kosmonauta, kreslenou postavu, nebo jen vylepší zastaralou mizernou fotku na perfektní obrázek? Už nějakou dobu sleduju tyto různé aplikace a  říkal jsem si, že to také musím vyzkoušet.

Jako spousta lidí, i já mám velký problém s tím, že se sám sobě na fotkách nelíbím. Pokud jde o focení na profilovku, tak jsem vyloženě typem, co se velmi nerad fotí a zachytit nějakou momentku, která by se dala použít na profil, tak to je téměř nemožné.

Říkal jsem si, že možná by to mohla také vyřešit AI (jako spoustu dalších činností, které někomu rád přenechám :)). Dost často jsem narážel na různé fotky stylizované do nějakého žánru, nebo jen upravené tak, aby člověk vypadal dobře.

Dříve na to sloužil Photoshop a bylo to vyhrazeno jen profi grafikům. Nyní na to ale máme aplikace a může to zkusit každý z nás.

Musím říct, že jsem už zkoušel různé mobilní aplikace a buď byly příliš drahé, nebo prakticky nepoužitelné pro nějaký uvěřitelný výsledek.

Narazil jsem však na aplikaci Remini, která vypadala nadějně. Po pár minutách používání, jsem se utvrdil v tom, že to byla dobrá volba (navíc máte 7 dní free na vyzkoušení).

Postup použití

Postup je celkem jednoduchý. Naistalujete aplikaci, spustíte a povolíte přístup k fotkám (z toho jsem moc nadšen nebyl, ale jinak to bohužel nejde).

Následně nahrajete 8 svých originálních fotek (které poslouží jako podklad pro vygenerování vašich nových fotek) a vyberete pohlaví a styl modelu, podle kterého chcete vytvořit novou fotku.

Generování trvá cca 200 sekund.

Takto jsem si mohl vytvořit několik různých stylů fotek.

Profilovky

Formální

Fantasy

Drsňák

Zrzek

AI filtry

AI nás neustále překvapuje, jak dobré výsledky umí tvořit jen s minimálními vstupy. Předpokládám, že se brzo dočkáme fotek, videí a hlasů, které budou nerozeznatelné od skutečnosti. 

Sledujte novinky v AI

Pokud vás zajímá moje tvorba, určitě se neváhejte přihlásit k odběru, nebo mě sledujte na Linkedinu.

Obsah článku

Líbí se Vám obsah?

Odebírejte Newsletter, ať vám nic neunikne.

Odebírejte novinky ze světa AI

Chcete-li se přihlásit k odběru tohoto blogu a dostávat upozornění na nové příspěvky e-mailem, zadejte svou e-mailovou adresu.

Sledujte mě na sítích.

Odběr novinek AI

Odebírejte novinky ze světa AI

Chcete-li se přihlásit k odběru tohoto blogu a dostávat upozornění na nové příspěvky e-mailem, zadejte svou e-mailovou adresu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články